⭐️ 401 день поспіль займаюсь спортом і звітую про це в сторіс інстаграму.
На цьому тижні я намалював 342 різних чоловічки.
Це для мене, як медитація. В процесі я намагаюся чомусь навчитися, спілкуючись з малюнком.
Цей малюнок навчив мене, що всі люди різні. Навіть коли сильно схожі один на одного, вони все одно занадто різні.
А тому нема сенсу сперечатись з людьми. Краще шукати тих, з ким нема потреби сперечатись.
Спочатку була ідея намалювати всіх майже однаковими. Але в процесі малюнок попросив мене не робити цього. Персонажам хотілося бути різними. І я зробив, як просив малюнок.
Це перекладається і на інші сфери життя. Коли робиш щось багато разів безперервно, процес підказує, що хоче змін. І часто натякає на те, яких саме змін хоче.
Якщо щодня писати тексти, пости, статті — з часом процес підказує, як зробити краще: які писати заголовки, як починати і завершувати речення. Як писати, щоб було цікавіше читати.
Те саме і з відео. Коли я почав знімати відео в інстаграм, я просто робив постійно щось і з часом стало краще.
Процес сам себе еволюціонує, якщо автор не проти. І якщо автор довіряє процесу і знаходиться з ним на зв’язку.
Коли процес еволюціонує від дій автора, він закохується в процес. Вони стають єдиним. І тому більше не можуть один без одного.
Саме тому я щодня займаюсь спортом і знімаю це на відео. Саме тому я щодня прокидаюсь о 4:30 і пишу тексти. Я еволюціонував до того, що не можу це не робити.
Тому ось порада. Оберіть собі щось корисне і цікаве, що можете робити з задоволенням і робіть це щодня. Протримайтеся до моменту, коли процес захоче змінитись і допоможіть йому це зробити. Він вам віддячить новим результатом.
Щоб почати робити щось добре, треба почати робити це погано.
29 січня мені виповнилося 37. День народження я завжди святкую дуже тихо. І чим тихіше, тим краще.
Я не підбивав підсумки року, не ставив цілі на наступний. Не відчув необхідності робити це в цьому році. Задумався, чому саме. Здається, що зараз я відчуваю себе на місці, де не треба ставити цілі. Треба просто продовжувати робити те, що робиш. Це приємне відчуття спокою, коли ти знаєш, що все робиш правильно. Бажаю кожному це відчути і триматись цього.
Додай ефективності
1.Ми обираємо, в чому бути дисциплінованими. Не треба намагатись підкорити дисципліні всі аспекти свого життя. Достатньо обрати кілька напрямків, а решту залишити як є. Якщо ми фокусується на тому, що для нас важливо, решта сфер підтягуються самостійно до кращого рівня. Дисципліна це легко.
2.Правила особистої ефективності, які допомагають мені рухатись вперед. За 14 років в темі ефективності зрозумів важливі речі: лайфхаки не потрібні. Пошук лайфхаків — марнотратство часу. Важливо дотримуватись простих правил. На початку шляху я б не повірив, що все так просто. Тому і сам все ускладнював. Але більшість в це не повірять, і продовжать все ускладнювати. І нехай. Їм треба припуститись помилки, щоб навчитись.
3. Лайфхак на 10 секунд: як почати виконувати важливе завдання, коли не хочеться. Спробуйте це, коли постійно відкладаєте на потім великий проект і страждаєте від цього.
4. Мої правила в спорті, які допомагають займатись регулярно. Я не прагну брати участь у змаганнях чи бити рекорди. Я хочу почувати себе добре і бути здоровим. І у мене є для цього правила, які я намагаюся не порушувати.
5. Доповнення до ГуглХром Tabboo лякає вас, коли ви починаєте прокрастинувати і переходите на сайти, які крадуть вашу увагу. Список сайтів можете налаштувати самостійно.
Додай творчості
1. Переможці конкурсу «Фотограф року крупним планом» 2024 року
2. Кажуть, що це найгірша сторінка в інтернеті. Її створив Ніл Агарвал. Він спробував відобразити суть інтернету. Сайт починається з маленької кнопки, яка спонукає натиснути її.
Коли клікаєте, починається гра. Результат кліків по кнопці створює нові елементи. Чим більше клікаєте, ти більше можливостей відкривається.
Спочатку це схоже на простий клікер. Але з часом ви розумієте, що все не так просто. За бали можна придбати нові функції для сторінки — тикер новин CNN, поштову скриньку, подкаст у фоновому режимі, торгівельну платформу. Взаємодія з цими елементами приносить більше очок, щоб розблокувати ще більше функцій.
Будьте обережні. Хтось може залишитись на цьому сайті на години і проґавити весь день. Але якщо ви протримаєтеся 20 хвилин, побачите весь абсурд нашого життя в інтернеті. Але краще просто не переходьте за цим посиланням 🤣.
3. Японська компанія випустила ластик у вигляді бізнесмена, який лисіє, коли ви його використовуєте.
4. Пречудово задизайнена сторінка, яка розповідає, що таке рік змії.
🤪 Підпишіться на АртБезлад в телеграмі. Я скидаю туди більше незвичайного мистецтва, яке зустрічаю або створюю.
Кілька цитат з щоденника минулого тижня
… Ми ніколи не знаємо, що нас чекає. Можемо тільки вчитись.
… Життя просто є. Воно просто веде нас до того, що вважає важливим для нас.
… Прислухаючись до життя, розвиваєш інтуїцію. Вона віддячить новими кращими рішеннями.
… Завжди варто щось якось продовжувати. Без цього ми ніколи не дізнаємось, що з цього може вийти.
… Намагаючись зробити чиєсь життя краще, спитай дозволу про це. І не забудь при цьому піклуватись про себе.
… Ми тут занадто тимчасово.
.
Глянули фільм «Наглядачі» (2024). 28-річна художниця Міна має поїхати по робочих справах через ліс. Цього лісу нема на мапі. І, звісно, машина ламається в лісі. Вона змушена шукати притулок. Приходить ніч. Вона знаходить сховище з трьома незнайомцями. Спочатку здається, що сюжет буде банальним і простим. Але все трошки складніше. Чим далі, тим цікавіше дивитись.
Це малюнок у моєму щоденнику. Бо щоденник не тільки для слів, а і для малюнків. Іноді щоб щось сказати, достатньо це намалювати. У книгах завжди ховаються ключі від замків дверей, про існування яких ми можемо навіть не здогадуватись. Поступово вони нам самі відкриваються. На все свій час.
Ось, що можна зробити для розвитку:
Пройти 9 уроків, які допоможуть поставити ціль, побудувати стратегію їх досягнення та отримати довготривалу мотивацію для дій.
Записатись на коуч-сесію, щоб зрозуміти себе і власні бажання, поставити цілі, створити план, почати діяти.
Прочитати книгу для перемоги над прокрастинацією: перестати лінуватися і продовжувати роботу, коли це важливо.
😊 Підписатись на Інстаграм, щоб не пропусти щоденні корисні публікації.
🥳 Підписатись на канал в телеграмі, щоб бачити те, що залишається за кадром.
.
Поділиться листом з друзями та колегами. Якщо вам переслали цей лист, і ви ще не підписані, буду радий, якщо це зміниться:
ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ПІДПИСАТИСЬ НА РОЗСИЛКУ
А тут подивитись всі попередні випуски.
Напишіть свої думки в коментарях. Розкажіть, чому читаєте цю розсилку і чому її варто читати іншим. Мені буде приємно, а новим читачам це допоможе прийняти рішення про підписку. Дякую, що ви поруч.
Слава Україні.
.
Що ви думаєте про сьогоднішній лист? Ваші відгуки допомагають мені продовжувати!